News

(Català) Ja es pot veure l’actuació sencera a los Conciertos de Radio 3

SanjaysCR3

 

Published on Tuesday 28 April 2015 · No comments

(Català) Sanjays presenta disc a Razzmatazz i a Madrid

 

Published on Thursday 26 February 2015 · No comments

(Català) ‘Food and milk for our babies’, nou disc de Sanjays

BR072_cover

 

Published on Tuesday 27 January 2015 · No comments

(Català) L’Ornitofest uneix Mazoni i Sanjays per una nit

1483419_999173290096794_3234434752637853656_n

 

Published on Monday 26 January 2015 · No comments

(Català) Sanjays ultima l’enregistrament del nou àlbum

SANJJJ

 

Published on Friday 1 August 2014 · No comments

(Català) Darrers concerts del ‘Laboratorium’

1939487_814458855234906_387161763_n

 

Published on Tuesday 11 March 2014 · No comments

(Català) Sanjays ja treballa en un nou disc pel 2014

Sanjays prepara nou disc pel 2014

 

Published on Monday 14 October 2013 · No comments

(Català) Sanjays a la plaça del Castell amb convidats especials

Sanjays @ Pl. del Castell

 

Published on Monday 5 August 2013 · No comments

(Català) Més concerts de Sanjays aquest estiu del 2013

SintoniTTza

 

Published on Thursday 18 July 2013 · No comments

(Català) Sanjays estrena nou single i videoclip: “A Field to Fight”

522421_627274557286671_77654891_n

 

Published on Friday 5 April 2013 · No comments